ANASAYFA
01 Şubat 2022 ( 2012 izlenme )
Reklamlar

yeşilçamın

Yeşilçam’ın en güzel isimleri arasında tespit edilen ve rol aldığı dizilerde gözler önüne serdiği performansla takdir toplayan Bahar Öztan, kanseri 3 kez y*enerek ha*yata t*utundu. Bodrum’da kendine ait otelin içerisindeki evinde hayatını devam ettiren Öztan’ın son durumu, sosyal medyada en çok *konuşulanlar arasına girdi.

Kanser hastalığını 3 kez yenerek, hem kanser hastalarına umut veren hatta hayata t*utunma m*ücadelesinin e*hemmiyetini bir kez daha gözler ö*nüne seren Bahar Öztan’ın son durumu, sosyal medyayı s*alladı.

BODRUM’DAN PAYLAŞIM YAPTI
Yeşilçam’da rol aldığı dizilerde büyük bir etki y*aratan ve aktif oyunculuk döneminde aranan isim durumuna gelen usta oyuncunun son durumu, sevenleri yönünden büyük bir mutlulukla karşılandı. 58 yaşındaki Bahar Öztan, epey vakitdir Bodrum’da yaşıyor. Öztan’ın tatilden paylaştığı kareler sosyal medyada büyük y*ankı uyandırdı.

“HER ZAMAN POZİTİF DÜŞÜNMEYE O*DAKLANDIM”
Kanser tedavisi gördüğü devrede açıklamalarda tespit edilen Öztan, “H*astalık sürecinde her vakit pozitif düşünmeye o*daklandım. Pozitif olunca Tanrı devasını sağlıyor” demişti.

“YEŞİLÇAM’DA ÇOK BÜYÜK PARALAR KAZANMADIK”
Bahar Öztan, geçen sene verilen bir beyanatta, Yeşilçam’dan çok büyük paralar k*azanmadıklarını söyleyerek, “Yeşilçam’da çok büyük paralar k*azanmadık. Şimdinin 20 bin lirası falan herdurumda k*azanıyorduk. O da başrol oyuncuları için konuşuyorum ancak mühim değil. Paradan ziyade s*aygınlık k*azandık. Hala insanlar biz g*ördü mü saygı duyuyor hala seviliyoruz. Bize karşı büyük bir h*asret var. Ben de sahne yaptım ve oyunculuktan kazandığımdan daha çok parayı sahnede kazandım” biçiminde konuşmuştu.

KENDİ OTELİNİN İÇİNDEKİ EVDE KALIYOR
Nerede yaşadığı merak edilen Öztan, yaşadığı yer ile ilgili da bilgi vermiş ve bunları söylemişti: “Bir otelim var Bodrum’da, ben işletmiyorum başkası işletiyor. 23 odası var otelimin, otelin içerisinde bir evim var orada kalıyorum. Ben gençken geleceğimi düşündüm, orayı aldığımda dostlarım gezmelere gidiyordu, ben ise kent dışında turnelere… Şimdi de bunun ekmeğini yiyorum”

SON HALİNİ PAYLAŞTI Usta sanatçı, Bodrum’daki evinden tatil pozlarını takipçileriyle paylaştı. Mutluluğu yüzünden okunan sanatçının, hastalığın izlerini de s*ildiği ve moralinin yerinde bulunduğu görüldü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sarah Ve Musa’nın Son Halleri ve değişimleri inanılmaz KİMSE ONA İNANMADI AMA..VÜCUDUNDAN ÇIKANI DUYUNCA… Covid-19 aşısı olduktan 48 saat sonra hayatını kaybetti Kocası Mektupla Boşanmak İstedi, Eşi Müthiş Bir Cevapla Onu Kelimelerine Pişman Etti.