Home
12 Kasım 2023 ( 596 izlenme )
Reklamlar

Alaplı’da uyuşturucu merkezin konumu haline geldi. Vatandaşlar kullanımı artan uyuşturucu için çözüm istiyor

Alaplı’da uyuşturucu merkezin konumu haline geldi.

Vatandaşlar kullanımı artan uyuşturucu için çözüm istiyor

Alaplı’da vatandaşlara uyuşturucu ile mücadele konusunu sorduk. uyuşturucu kullanım yaşının düştüğünü ve kullanma oranının arttığını belirten vatandaşlar, durumdan tedirgin.

Alaplı’da uyuşturucu ile mücadelede konusunda vatandaşlara görüşlerini sorduk. Vatandaşlar uyuşturucu kullanım yaşının düştüğünü ve kullanma oranının arttığı belirtirken, yetkililer bu konuda  daha fazla çalışma beklediklerini ifade etti.

Mehmet Arı; "Alaplı’da son zamanlarda maalesef Uyuşturucu çok çoğaldı,kullanımı küçük yaşlara düştü. Sokaklarda Trafik polisi dışında kimseyi göremiyoruz.Çalışmalar tam yeterli değil. Kolluk güçlerinin daha aktif çalışması lazım.  " şeklinde konuştu.

 Ahmet Yeter; "heryerde olduğu gibi uyuşturucu çok yaygınlaştı. Çalışmaların yeterli olduğunu zannetmiyorum. Maalesef şehir içinde emniyet güçlerini göremiyoruz." dedi.

  Ahmet Bilgin; "Gidişatı pek iyi görmüyorum, uçuruma doğru gidiyoruz. Toplum gittikçe bozuluyor, uyuşturucu daha çok kullanılıyor. Daha çok mücadele verilmesi lazım, daha çok önem verilmesi lazım. Televizyonlardan görüyoruz her gün uyuşturucu yalandı haberlerini. Hint keneviri ekenlerin sayısı da arttı. Hemen hemen her köyde ekimler başladı. Tehlikeli bir durum, daha sıkı önlem alınması lazım" dedi.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzmir'de eğitime bir hafta ara verildi! dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp çöpe attı! Son Dakika: 19 yıl önce ortadan kaybolmuştu! ‘Yasak aşk’ cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı Öldü diye gömdüler, mezarda otururken buldular